כל מה שרצית לדעת על צילומי הריון

הרגע הגדול מגיע, הבטן מספיק גדולה והגיע הזמן להצטלם וליצור מזכרת מיוחדת מתקופה מיוחדת. 
אז כדי לעשות לך קצת סדר, הנה כל מה שאת צריכה לדעת על צילומי הריון. 

באיזה שבוע עושים צילומי הריון?

צילומי הריון נהוג לעשות בין שבוע 30 ל35. אבל האמת, שזה מאוד תלוי בגודל הבטן שלך וביכולת הפיזית שלך. בגדול, מה שאני מחפשת זה לצלם אתכן כשהבטן מספיק דומיננטית, יפה ועגולה ועוד לא ירדה למטה ושלכן יש עוד אנרגיות לצילומים האלו (אחלה אימון לתקופת ההריון, מבטיחה לכן). 
לרוב, זה קורה באזור חודש שביעי- שמיני, אבל אין כאן מדע מדויק. אני אתכן ועם ההרגשה שלכן. 

ועוד משהו חשוב אחרון- אם לא שמת לב והזמן טס ואת כבר בחודש תשיעי- זה בסדר, נדאג לכך שהמזכרת שתקבלי תהיה לא פחות טוב ומחמיאה. 

מה לובשים לצילומי הריון? 

בהריון אנחנו לא תמיד מרגישות הכי יפות, גדלנו בכמה מידות, קשה לנו לזוז, ההרומונים משגעים אותנו ואת הגוף שלנו ולכן הכי חשוב לי שקודם כל- תלבשי מה שהכי נוח לך. אפשר לעשות תמונות יפות עם מכנסיים וחולצה, עם שמלה שמתנופפת ברוח או עם ג׳ינס פשוט- העיקר שיהיה לך נוח בגוף של עצמך וזה ירגיש לך טבעי. רואים את זה בתמונות. 

כמובן, שאם את בוחרת בצילומי הריון צנועים (לא רק לנשים דתיות / מסורתיות כמובן) אז אין צורך לחשוף את הבטן או כל דבר שלא נוח לך איתו. אפשר לעשות צילומים מדהימים בכל מצב. 

אני יכולה להציע לכן מספר שמלות יפות, במידה שמתאימה לכולן, אתן יכולות להביא מהבית או לקנות משהו במיוחד. אני אן כדי לעזור לכן ולייעץ לכן מה יהיה הכי מתאים ויצטלם הכי יפה. 

צילומי הריון ומשפחה

מבחינתי, מעבר להתמקדות בך, אני מנצלת הצילומים גם כהזדמנות לצילומי זוגיות ומשפחה. זה הזמן להתחבק, לדמיין יחד איך החיים שלכם יראו ממש בעוד רגע, לצאת לחוויה משפחתית אחרונה רגע לפני התוספת החדשה והמתוקה. 

בצילומים אנחנו נקדיש זמן מיוחד לצילומי משפחה ולצילומי זוגיות, אז תכיני את המשפחה והבן הזוג שגם הם הולכים לקחת חלק במסיבה 😉

איפה כדאי לעשות את הצילומים?

טוב, פה הגעתן לחלק האהוב עליי, התשובה פשוטה- איפה שהכי נוח לך. עצמי עיניים ונסי לדמיין את התוצר הסופי, את המזכרת שאת רוצה שתהיה לך. את רואה את עצמך במיטה שלך או על הספה בסלון? אולי ביער יפה? את תחלמי. אני אגשים. ואם קשה לך להחליט, את מוזמנת להסתכל בפוסט הזה ולראות מה הפלוסים של כל סוג צילומים. 

איך אפשר לחסוך במחיר? 

אני יודעת שהתקופה הזאת היא תקופה עמוסה גם מבחינה כלכלית, מלא דברים חדשים לתינוק, בגדים בשבילך, הכנות לבית וכו׳.. ובדיוק בגלל זה חשבתי עבורכן על חבילה משתלמת במיוחד שלא רק תחסוך לכן כסף אלא גם תסגור לכן 2 ציפורים במכה אחת ותיתן לכן את האפשרות להגיע לצילומי הניו בורן בנוחות ובקלילות תוך היכרות עם הצלמת שלכן (כבר אמרתי שהנוחות עושה קסמים לתמונות?)

בחבילה המשולבת של צילומי ההריון והניו בורן את יכולה לקבוע מראש שאהיה הצלמת שלך ב2 האירועים הכ״כ חשובים האלו. ניפגש בצילומי ההריון, נהנה ונכיר, תקבלי את התוצרים וכשתלדי בשעה טובה- פשוט תשלחי לי הודעה ואני אתייצב. 

מבחינתי זה כמו לעבור אתכן מסע, המסע הכי מרגש בחיים שלכן, להיות זבוב קטן על הקיר שיתעד את הדרך הזאת ויתרגש יחד אתכן. 

לפרטים נוספים על החבילה ומחירים- לחצי כאן. 

 

יש לך שאלות נוספות? משהו ששכחתי לענות עליו? 

אני כאן בשבילך! 

 

אוליי יעניין אותך גם: