צילומי משפחה בבית – איך זה עובד?

תמיד בתחילת שיחה עם אמהות חדשות (או אבות כמובן) אני מקבלת את השאלה “אבל איך זה בעצם? את מגיעה אלינו ואז מה?”
אז הגיע הזמן להסביר מה זה סטודיו נייד ומה היתרונות שלו לעומת צילומים בסטודיו רגיל.

אז אפתח ואומר שהרעיון של סטודיו נייד הגיע מתוך שיחות שלי עם אמהות אחרות שלא עשו צילומים לילדים שלהם מהסיבה הפשוטה הבאה “למי יש כוח לצאת שבוע אחרי לידה ליום צילומים? “
אז זהו, שלא צריך. אני אגיע עד אליכם, לבית או למקום אותו תבחרו ושם אתאים את עצמי, באצמעות הכלים שרכשתי בעולם הצילום יחד עם קצת יצירתיות וניצור יחד תמונות אותנטיות ומרגשות שמראות אתכם בצורה הכי יפה ואמיתית שלכם.

אני יודעת, להכניס אנשים הביתה, בעיקר בתקופה רגישה כמו אחרי לידה, זה לא תמיד פשוט. אני מקווה שאצליח לענות כאן על השאלות העיקריות אבל הכי חשוב לי שתזכרו שהייתי במקום שלכם, שאני מבינה אתכם ויותר מזה, זה חלק מהיופי לדעתי. זה בדיוק התפקיד שלי לתת לכם להרגיש בנוח, להרגיש טבעי ולהנות. פשוט.. תסמכו עליי 🙂

“הבית שלי ממש מבולגן”

אל תדאגו. לא יראו אפילו סנטימטר אחד מהבית. הקטנטנים שלכם לא דורשים הרבה מקום והמיקוד בתמונות שלי יהיה רק עליכם, הרקע הרבה פחות חשוב. ואם ממני אתם מתביישים, תנו לי רגע ואצלם לכם את הבלאגן שבבית שלי וזה יעבור לכם. 

“אין לי מקום בבית”

כמו שאמרתי, אין צורך בשטח גדול. אני מצלמת את הקטן שלכם ואת האינטימיות בניכם. אין סיבה שזה ידרוש שטח שגדול ממיטה או ספה. צילמתי בסלון, בחדרי שינה ואפילו בבית שבדיוק היה באמצע מעבר בין כל הארגזים.

איך יום הצילומים יראה?

טוב, זה קצת יותר מורכב. תוכלו לקרוא על הכל בפירוט בפוסט הבא.

מקווה שעכשיו הדברים קצת יותר ברורים. אם יש לכם שאלות נוספות, אני כאן לרשותכם.

רוצים גם יום כיף שכזה? השאירו את הפרטים ב”צרו קשר” או שפשוט תתקשרו אליי.
מובטח יום מפנק ובלתי נשכח!

אוליי יעניין אותך גם: