אודות

היי, אני מיה

ואני כל כך שמחה שהגעת לכאן!

אז קצת עליי- אני מיה קרוב (אומרים את זה כמו מאיה, רק כותבת בלי א׳ וקרוב.. טוב את זה אסביר כבר כשניפגש). אני בת 28, אמא לאלונצ׳וק, בן שנה וקצת ונלה הכלבה הכי מתוקה שיש וכמובן, האישה של משה אהובי היקר.
דרך המצלמה, אני אוהבת לספר חלק קטן מהסיפור שלכם, לגרום לכם להשתחרר, להנות ולהפוך את חווית הצילום לקצת פחות מביכה והרבה יותר חוויתית.

אני אוהבת לתפוס את הרגעים הקטנים של הביחד, את התמונות האלו שבעוד כמה שנים תסתכלו עליהם בחיוך מאוזן לאוזן. את התנועה, המגע והחום. אתכם, פשוט אתכם. כמו שאתם.

אז מה שונה בצילומים שלי? 
חשוב לי לתעד את הרגעים החשובים שלכם כמו שהם באמת, להוציא מכם את כל הרגש שיש בכם, לתת לכם זמן להתרפק אחד על השני ולהתרכז בחוויה המטורפת שאתם עוברים כרגע. בין אם זה התינוק שעוד רגע מגיע ואתם עוצרים רגע ומבינים איזה טוב הולך להגיע לחיים שלכם, או כשהוא כבר שם ואתם פשוט מתמוגגים מהמתיקות, מחבקים אחד את השנייה ומבינים איזו חוויה מטורפת עברתם הרגע או אפילו אם יש לך עסק חדש ואת סופסוף מתעדת את הבייבי שלך כמו שמגיע לו. 

למה אני מעדיפה לצלם דווקא בבתים? 
כי שם אתם הכי אתם. את התמונות האלו תראו בעוד כמה שנים ותיזכרו בדירה הישנה, עם הספה הקטנה והימים הקסומים שהעברתם שם יחד. כי רק שם, אצליח להוציא מכם את התמונות הכי אישיות, הכי מיוחדות, כאלו שאין לאף אחד אחר בעולם. 

מה מחכה לנו?
אני אגיע אליכם, בד״כ בבוקר, נשתה קפה (או תה למביני העניין). ניקח את הזמן, נהנה מהרגע, נשים מוזיקה, נתרגש, נתחבק ונאהב.
ובסוף בסוף, גם תישאר לכם מזכרת מיוחדת. 

בואו ניפגש!!